Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ, Türkiye Maarif Vakfı Uzman Yardımcısı Yetiştirme Programına Katıldı

Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ, Türkiye Maarif Vakfı Uzman Yardımcısı Yetiştirme Programı kapsamında Türkiye Maarif Vakfı Uzman Yardımcılarına önemli bilgiler verdi.
Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ, Türkiye Maarif Vakfı Uzman Yardımcısı Yetiştirme Programına Katıldı

Türkiye Maarif Vakfının İstanbul´da bulunan merkezinde gerçekleştirilen programın 5 Haziran´daki bölümünde Türkiye Maarif Vakfı Uzman Yardımcıları Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ´yi dinledi. 

 

Ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda Bakanlığımızın yurt dışındaki eğitim politikalarına ilişkin önemli noktalara değinen Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ, hâlihazırda Bakanlığımıza bağlı olarak 17 ülkede eğitim öğretim faaliyetine devam eden 70 okulumuzun fizikî şartları, eğitim öğretim çalışmaları, üstlendikleri misyon ve potansiyelleri ile ilgili bilgiler aktardı.

 

Toplantının son bölümünde Türkiye Maarif Vakfı Uzman Yardımcılarıyla bilgi, görüş ve tecrübelerini paylaşan Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ; daha sonra uzman yardımcılarından gelen soruları yanıtladı.

 

05-06-201805-06-2018

Milli Eğitim Bakanlığı 6. Kat C Blok Bakanlıklar / ANKARA - 312 413 16 25, 413 18 70 ( Bursiyer Şubesi )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.