Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Millî Eğitim Bakanlığı Heyetinin Türkmenistan Temasları

Dışişleri Bakanlığı koordinasyonundaki Konsolosluk İstişareleri kapsamında Türkmenistan´a giden Millî Eğitim Bakanlığı Heyeti, bölgede temaslarda bulundu.   
Millî Eğitim Bakanlığı Heyetinin Türkmenistan Temasları

Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk İşleri Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla 1-3 Kasım 2017 tarihlerinde planlanan "Konsolosluk İstişareleri"ne Bakanlığımız adına Genel Müdürlüğümüz Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Sayın Tuba KORKMAZ ile Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü İkili İlişkiler Daire Başkanı Sayın Mehmetali AKDAĞ katıldı.

 

İstişareler ile birlikte Türkmenistan´da Bakanlığımıza bağlı olarak faaliyet gösteren üç okullarımızı ziyaret eden Bakanlık Heyeti, burada devam eden eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

 

Okullarımızda görev yapan öğretmenlerimizle bir araya gelerek bir toplantı yapan Bakanlık Heyeti, görüş ve önerilerde bulunarak öğretmenlerimizin beklenti ve taleplerini dinledi.

 

Konsolosluk İstişareleri kapsamında gerçekleşen ziyaret 3 Kasım´da son buldu.

 

07-11-201707-11-201707-11-2017

Milli Eğitim Bakanlığı 6. Kat C Blok Bakanlıklar / ANKARA - 312 413 16 25, 413 18 70 ( Bursiyer Şubesi )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.