Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Sayın Genel Müdürümüz Yusuf BÜYÜK, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Sayın Abdullah EREN´e Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Sayın Genel Müdürümüz Yusuf BÜYÜK, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Sayın Abullah EREN´e nezaket ziyaretinde bulundu.
Sayın Genel Müdürümüz Yusuf BÜYÜK, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Sayın Abdullah EREN´e Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Ziyarette Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü ile Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı arasında süregelen işbirliği, yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ve soydaşlarımızın sosyokültürel durumları ile Bakanlığımız adına Genel Müdürlüğümüz tarafından yurt dışında yürütülen eğitim/öğretim faaliyetleri konuşuldu. Her iki kurumun da yurt dışında yürüttüğü çalışmaların ve işbirliğinin ivme kazanması ile daha kapsamlı hale gelmesine yönelik görüş ve öneriler istişare edildi.

Ziyaretin sonunda Sayın Genel Müdürümüz Yusuf BÜYÜK ve Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Sayın Abullah EREN karşılıklı olarak ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek başarı dileklerinde bulundular.

Milli Eğitim Bakanlığı 6. Kat C Blok Bakanlıklar / ANKARA - 312 413 16 25, 413 18 70 ( Bursiyer Şubesi )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.