Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

YLSY Burs Koordinatörleri İftar Programı

YLSY Burs Koordinatörleri İftar Programı

 

        Yükesköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından 07.06.2017 Çarşamba günü Başkent Öğretmenevi´nde "YLSY Burs Koordinatörleri Toplantısı" düzenlendi. Programa Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN, Yüksek Öğretim Kurulu Başkan Vekili Hasan MANDAL, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yarcımcısı Ahmet Emre BİLGİLİ, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Bülent ÇİFTCİ katıldılar.

        Toplantı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Sayın Bülent ÇİFTCİ´nin açılış konuşmasıyla başlarken daha sonra Yüksek Öğretim Kurulu Başkan Vekili Hasan MANDAL´ın söz almasıyla devam etti. Akabinde ise Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Sayın Yusuf TEKİN değerli katkılarını sunmak adına katılımcılara hitap etti. Tanıtıım sunumları ve soru-cevap bölümünün ardından 109 devlet üniversitelerinden temsilci olarak gelen koordinatörlerle iftar programına geçildi. İftar programına Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN, Yüksek Öğretim Kurulu Başkanı Yekta SARAÇ, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre BİLGİLİ de katıldı.09-06-201709-06-201709-06-2017

Milli Eğitim Bakanlığı 6. Kat C Blok Bakanlıklar / ANKARA - 312 413 16 25,18 70 ( Bursiyer Şubesi )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.