Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Yurt Dışında Görev Yapan Öğretmenlerimiz Öğretmenler Günü Etkinlikleri Kapsamında Türkiye´ye Geldi

Yurt dışında Bakanlığımıza bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren okullarımızda görev yapan öğretmenlerimizden oluşturulan heyet, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye´ye geldi.
Yurt Dışında Görev Yapan Öğretmenlerimiz Öğretmenler Günü Etkinlikleri Kapsamında Türkiye´ye Geldi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Katar, Suudî Arabistan, Romanya, Kırgızistan, Türkmenistan ve Azerbaycan´da Bakanlığımıza bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren okullarımızda görev yapan sekiz öğretmenimiz, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye´ye davet edildi. 22 Kasım´da Başkent Öğretmenevinde Sayın Bakanımız İsmet YILMAZ tarafından açılışı yapılan etkinlikler kapsamında Genel Müdürlüğümüzü ziyaret eden öğretmenlerimize Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Tuba KORKMAZ eşlik etti.

 

Program kapsamında ilk olarak Genel Müdürlüğümüzü ziyaret eden öğretmenlerimizi Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ makamında kabul etti. Yurt dışında görev yapan öğretmenlerimizle bilgi ve tecrübelerini paylaşan Genel Müdürümüz, öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

 

26 Kasım´a  kadar  sürecek  etkinlikler  kapsamında  öğretmenlerimiz,  Cumhurbaşkanımız  Sayın  Recep  Tayyip  ERDOĞAN´ın yanı sıra Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail KAHRAMAN´ı ve Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM´ı makamlarında ziyaret ettikten sonra İstanbul´da programlarına devam edecek.

22-11-201722-11-2017

Milli Eğitim Bakanlığı 6. Kat C Blok Bakanlıklar / ANKARA - 312 413 16 25, 413 18 70 ( Bursiyer Şubesi )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.