Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ´nin Yıl Sonu Mesajı

Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ´nin Yıl Sonu Mesajı

Değerli meslektaşlarım, geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimiz;


2017 -2018 eğitim öğretim yılını tamamlamış olmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyiz.

 

Sevgili öğrenciler;

 

Bugün yurt dışında bulunan okullarımızda karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizin sevinçlerini paylaşıyor, yorucu bir yıl boyunca gösterdikleri gayret ve özveriden dolayı onları tebrik ediyor, aileleriyle beraber iyi tatiller diliyorum.

 

Kıymetli velilerimiz;

 

Çocuklarımızın davranışları, hayata ve geleceğe bakış açıları, tutum ve kişilikleri,  mutlu olmaları, sevildiklerini ve önemsendiklerini hissetmeleri, en az karne notları kadar önemlidir. Maarif camiamız; öğrencilerimizin ahlaklı, dürüst, çalışkan ve iyi birer birey olmasını hedeflemektedir. Bu yüzden öğrencilerimizin karneleri nasıl olursa olsun velilerimizin onlara hoşgörüyle yaklaşmalarını temenni ediyor, tatilde onlarla bol vakit geçirmelerini, sevgi ve desteklerini onlardan esirgememelerini ümit ediyorum.

 

Değerli meslektaşlarım;


Bu yıl da ülkemizden uzakta maarif bayrağımızı daha ileriye taşımak için özveriyle çalıştınız, ülkemizi ve Bakanlığımızı en iyi şekilde temsil ettiniz, sınırlarımız dışında ilgi ve bilgi bekleyen evlatlarımıza kadim kültürümüz ile millî ve manevî değerlerimizi anlattınız.

 

Hepinize teşekkür ederim.

 

Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde nice mutlu bayramlar diliyorum.

 

Saygılarımla...

 

 


   Bülent ÇİFTCİ

Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü

 

 

 

 

Genel Müdürlük Devlet Mah. Atatürk Bulv. No 98 6. Kat C Blok 06624 Çankaya/ANKARA Genel Müdürlük Makamı 312 413 16 93, 413 16 94 Bursiyer Şubesi Emniyet Mah. Milas Sk. No21 Teknik Okullar Yenimahalle/ANKARA - Genel Müdürlük Makamı 312 413 16 93, 413 16 94 , Ek Hizmet Binası (Bursiyer Şubesi) 312 413 15 97,312 413 16 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.