Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK'ün 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK'ün 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım,

Yurt dışında Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlarda görevli öğretmen ,yönetici ve yardımcı personelimizin 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılını tebrik ediyorum.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bu büyük ve köklü ailenin birer mensubu olmanın bilinci ve sorumluluğuyla özveriyle çalışacak, sınırlarımız dışında bulunan bölgelerde Ülkemizi, Bayrağımızı ve Bakanlığımızı en iyi şekilde temsil etme çabasında olacağız. Karşılaştığınız ve karşılaşacağınız her zorlukta her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bakanlığımızdan beklentilerinizin farkındayız. Makul şartlar altında her daim çözüm üretmek çabası içerisinde olacağız. Sizlerin emeği, öğrencilerimizin bu kutlu yürüyüşlerinde ulaşmak istedikleri hedeflerinde yol gösterici bir ışık olacaktır.  İlginiz, sevginiz ve öğrenciye uzanan merhamet yüklü eliniz insanlığı ve insanımızı mamur edecek olan en büyük güçtür. Bu düşünce ile emeklerinizin ve gayretli çalışmalarınızın karşısında duyduğum saygıyı ifade etmek istiyorum. Bu doğrultuda öğrenci merkezli sosyal sorumluluk projelerinin, öğretmenlerin ilgi ve gayreti ile öğrenme ortamlarını daha verimli hale getiren her türlü projenin destekçisi ve takipçisi olmak isteğimizi, bu alandaki heyecan ve kararlığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yeni eğitim öğretim yılının başarı, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle...

 

Yusuf BÜYÜK

Genel Müdür

09-09-201909-09-201909-09-201909-09-2019

Milli Eğitim Bakanlığı 6. Kat C Blok Bakanlıklar / ANKARA - 312 413 16 25, 413 18 70 ( Bursiyer Şubesi )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.