2018 YLSY 1. DÖNEM YURT İÇİ DİL KURS BAŞVURU VE TERCİH İŞLEMLERİ UZATILMIŞTIR. GÜNCELLENMİŞTİR.
![2018 YLSY 1. DÖNEM YURT İÇİ DİL KURS BAŞVURU VE TERCİH İŞLEMLERİ UZATILMIŞTIR. GÜNCELLENMİŞTİR.](/www/images/mansetresim.png)
1416 sayılı Kanun kapsamında Bakanlığımızca verilen burs ile lisansüstü öğrenim görmek üzere yurt dışına gönderilmeye hak kazanan 2017 YLSY-2018 YLSY öğrencilerine yönelik Yurt İçi Dil Kurs Başvuru ve Tercih işlemleri 02 NİSAN 2019 saat:23.59’a kadar uzatılmıştır.
Not: Öğrencilerin REBUS-->Bilgi Girişi-->Banka Bilgisi sekmesinden IBAN nuramaralarını da yurt içi dil kursu belge yükleme tarihine kadar sisteme kaydetmeleri gerekmektedir.
Öğrencilere duyurulur.