Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü
AŞKABAT TÜRKMEN TÜRK OKULU FUTBOL TURNUVASI FİNALİ
Öğrencilerimizin sportif faaliyetlere katılımını teşvik etmek, topluluk bağlarını güçlendirmek ve sağlıklı bir rekabet ortamı oluşturmak, spor kültürünün ve spor ahlakının yerleştirilmesi amacıyla Aşkabat Eğitim Müşavirliğimizce futbol müsabakaları düzenlenmiştir. Turnuvanın final maçı Aşkabat Büyükelçimiz Sayın Ahmet Demirok, Eğitim Müşavirimiz Mustafa Kirazoğlu ve diğer davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.![AŞKABAT TÜRKMEN TÜRK OKULU FUTBOL TURNUVASI FİNALİ](/meb_iys_dosyalar/2024_03/07102826_whatsappimage20240307at10.25.51.jpg)