Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü
BAKÜ TÜRK ANADOLU LİSESİ "HEALİNG MY FEELİNG " ETWİNNİNG PROJESİ
Healing My Feeling eTwinning Projesi ile katılımcıların stresle etkili bir şekilde başa çıkabilmeleri, toplum içinde daha sağlıklı ve pozitif bir etki yaratmaları hedeflenmektedir. 22.02.2024-22.05.2024 tarihleri arasında devam edecek proje ile katılımcı bireylerin içsel kaynaklarını keşfetme sürecinde birbirlerine destek olmaları ve kişisel gelişimlerini sağlamaları hedeflenmektedir.![BAKÜ TÜRK ANADOLU LİSESİ](/meb_iys_dosyalar/2024_03/06143339_whatsappimage20240306at11.36.24.jpg)