Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

EĞİTİMDE SINIR YOK PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

EĞİTİMDE SINIR YOK PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Bakanlığımıza bağlı olarak yurt dışında faaliyet gösteren Türk okullarındaki özel gereksinimli öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına yönelik, ülkemizde başarıyla uygulanan yöntem ve tekniklerin bu okullarda uygulanması amacıyla Genel Müdürlüğümüzce hayata geçirilen  "Eğitimde Sınır Yok Projesi" kapsamında bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Proje kapsamında düzenlenen bilgilendirme toplantısı Azerbaycan, Gürcistan, Kırgızistan ve İran Eğitim Müşavirlerimiz ile Proje Okul Yürütme Komisyonu üyelerimizin katılımlarıyla yapılmıştır. Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Fethi Fahri KAYA ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Doç Dr. Mustafa OTRAR'ın  katılımlarıyla projenin tanıtımı ve proje takvimi öncelikli olmak üzere birçok konu toplantıda görüşülmüştür. 

26-03-202426-03-2024

Genel Müdürlük Atatürk Bulvarı No 98 6. Kat C Blok 06624 Bakanlıklar / ANKARA Genel Müdürlük Makamı 312 413 16 93, 413 16 94 Bursiyer Şubesi 0312 413 15 97 Emniyet Mh. Milas Sk. No21 Teknikokullar, Yenimahalle/ANKARA - Personel İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.