Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü
CENGİZ ÇELİK FRANSA E-TWİNNİNG 2023 YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLMUŞTUR.
![CENGİZ ÇELİK FRANSA E-TWİNNİNG 2023 YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLMUŞTUR.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/09114930_1.jpg)
Lyon Clermont-Ferrand'da görevli Türkçe öğretmenimiz Cengiz ÇELİK; Fransa e-twinning 2023 yarışmasına katılan tüm ilkokullar arasında "Let's draw our works" dil eğitimi projesiyle Birincilik Ödülüne layık görülmüştür. Ödül töreni 7 Şubat 2024 tarihinde Fransız Milli Eğitim Bakanlığı'nda gerçekleşmiştir.