Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Munzur Üniversitesinde YLSY Burs Programı Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Genel Müdürlüğümüz ile Munzur Üniversitesi iş birliğinde YLSY burs programı tanıtım toplantısı düzenlendi.
Munzur Üniversitesinde YLSY Burs Programı Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Toplantı öncesinde Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ ile Genel Müdürlüğümüz Planlama ve Koordinasyon Dairesi Başkanı Sayın Fatih KUZU  Munzur Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ubeyde İPEK´i makamında ziyaret etti.

 

Saat 11.00’da başlayan toplantıya Bakanlığımız adına Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ, Genel Müdürlüğümüz Planlama ve Koordinasyon Dairesi Başkanı Sayın Fatih KUZU ile Munzur Üniversitesi adına Rektör Sayın Prof. Dr. Ubeyde İPEK katıldı.

 

Munzur Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ubeyde İPEK’in açılış konuşmasının ardından Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ öğrencilere hitap etti. Sayın ÇİFTCİ, öncelikle Munzur Üniversitesi’nde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, davetleri ve ev sahipliği için Rektör İPEK’e teşekkürlerini iletti. Ardından Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÇİFTCİ, YLSY burs programının ülkemiz ve öğrencilerimiz için ne derece önemli olduğunu belirterek, öğrencilere burs programını takip etmeleri ve muhakkak başvurmaları tavsiyesinde bulundu. Ardından Genel Müdürlüğümüz Millî Eğitim Uzmanı Recep DEMİR, Munzur Üniversitesi öğrencilerine YLSY Burs Programı hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Munzur Üniversitesi’ndeki program soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 

Munzur Üniversitesi’ndeki programın ardından Genel Müdürlüğümüz heyeti, Tunceli Valiliğine bir ziyaret gerçekleştirdi. Tunceli Valisi Sayın Tuncay SONEL tarafından makamında kabul edilen Genel Müdürlüğümüz heyeti, Sayın Valimiz tarafından Tunceli hakkında bilgilendirildi ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

 

Valilik ziyaretinin ardından Genel Müdürlüğümüz heyeti, Tunceli’de bulunan Vali Mehmet Ali Türker İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Son olarak, Tunceli İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Müdürlüğümüz heyeti burada temaslarda bulunduktan sonra Tunceli’den ayrıldı.

 

17-05-201817-05-201817-05-201817-05-201817-05-201817-05-201817-05-2018

Genel Müdürlük Atatürk Bulvarı No 98 6. Kat C Blok 06624 Bakanlıklar / ANKARA Genel Müdürlük Makamı 312 413 16 93, 413 16 94 Bursiyer Şubesi 0312 413 15 97 Emniyet Mh. Milas Sk. No21 Teknikokullar, Yenimahalle/ANKARA - Personel İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.