Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, "81 İl 81 İyi Örnek Sergisi"nde Yurt Dışından Gelen Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 81 ilde mesleki çalışmalarıyla öne çıkan öğretmenlerin başarı öykülerinin tanıtıldığı ve şehit öğretmenlere adanan serginin açılışını yaptı ve 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında sergiye yurt dışından davet edilen öğretmenlerimizle bir araya geldi.
Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, "81 İl 81 İyi Örnek Sergisi"nde Yurt Dışından Gelen Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, "24 Kasım Öğretmenler Günü" etkinlikleri kapsamında 81 ilde mesleki çalışmalarıyla öne çıkan öğretmenlerin başarı öykülerinin afişlerle tanıtıldığı ve şehit öğretmenlere adanan "81 İl 81 İyi Örnek Sergisi"nin açılışını yaptı.

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmasında, Başöğretmen Atatürk´ün aziz hatırası önünde bir Öğretmenler Gününün daha kutlandığını ifade etti. Selçuk, "Bir taraftan şehit öğretmenlere rahmet bir taraftan hastalara şifa dileyerek bir anlamda üzüntü ve sevinci bir arada yaşıyoruz. Fakat her zaman umudun gölgesinde olmakta yarar var." ifadelerini kullandı ve tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü tebrik etti.

Daha sonra serginin açılışını yapan Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK; açılışın ardından sergiyi gezdi. Sergide 24 Kasım etkinlikleri kapsamında Ankara´ya davet edilen, Romanya ve Gürcistan´da Bakanlığımıza bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren okullarımızda görev yapan ve Türkiye Maarif Vakfı bünyesinde Kuzey Irak, Nijer, Kosova ve Sudan´da bulunan öğretmenlerimizle de bir araya gelen Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, Sayın Genel Müdürümüz Bülent ÇİFTCİ ile birlikte öğretmenlerimizle bir süre sohbet etti.

 

23-11-201823-11-2018

Genel Müdürlük Atatürk Bulvarı No 98 6. Kat C Blok 06624 Bakanlıklar / ANKARA Genel Müdürlük Makamı 312 413 16 93, 413 16 94 Bursiyer Şubesi 0312 413 15 97 Emniyet Mh. Milas Sk. No21 Teknikokullar, Yenimahalle/ANKARA - Personel İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.